Zdalne Pogotowie Home Stagingowe

Musisz pilnie sprzedać lub wynająć mieszkanie?

Zdalne Pogotowie Home Stagingowe pomoże Ci samodzielnie, w prostych krokach poprawić wizerunek nieruchomości i znacząco zwiększyć swoje szanse na szybką, udaną transakcję.

Dowiedz się, jak to działa

Wiele osób musi pilnie sprzedać nieruchomość bez konieczności obniżania ceny. Znalezienie najemcy, który będzie regularnie uiszczał czynsz najmu – to też niełatwe zadanie.

A może jesteś pośrednikiem w  obrocie nieruchomościami i właśnie teraz przekonasz Klienta do zainwestowania niedużej kwoty w poprawę wizerunku lokalu?

Zawsze, czy to przy sprzedaży, czy przy wynajmowaniu warto dobrze przygotować swoją nieruchomość. Zrobić świetne pierwsze wrażenie.

To jak mieszkanie wygląda na zdjęciach, czy wyróżnia się na tle innych ofert, czy przyciąga odpowiednich nabywców jest  bardzo ważne i decyduje o tempie transakcji.

Profesjonalne przygotowanie mieszkania do sesji zdjęciowej i do prezentacji to właśnie home staging.

W Zdalnym Pogotowiu pomagam online odkryć potencjał sprzedażowy Twojej nieruchomości.

Na czym polega usługa zdalnej konsultacji?

Prześlij zdjęcia mieszkania

Możesz je wysłać mailem, przez serwis wetransfer, lub udostępnić mi zdjęcia na swoim dysku google lub przez dropbox. Dokładną instrukcję otrzymasz w mailu.

Konsultacja online

Spotykamy się na Zoom albo na Skypie. W czasie rozmowy ustalamy zakres prac, jaki mamy budżet na dekoracje, dopytuję o szczegóły.

Mailem przesyłam zalecenia i listę zakupową

Po naszym spotkaniu online, otrzymujesz podsumowanie – raport ze wskazówkami, co należy zrobić oraz dokładną listę zakupową z linkami do sklepów (zakupy online)

Działasz!

Robisz zakupy online, malujesz, przestawiasz, sprzątasz… Uwaga! Będziesz zachwycony efektem!

Stylizacja

Ułożenie dekoracji, wstawienie świeżych kwiatów do wazonu, przygotowanie pomieszczeń do sesji. Na tym etapie służę również pomocą (gdzie dokładnie powiesić ten obrazek?)

Sesja zdjęciowa

Możesz umówić się z fotografem, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, zrobić zdjęcia samodzielnie, zamówić wirtualny spacer. Kolejny krok to przygotowanie ogłoszenia o sprzedaży.

Dlaczego warto?

Wyobraź sobie, … że zamieszczasz ogłoszenie i dzwonią osoby naprawdę zainteresowane.

Wyobraź sobie, że nieruchomość atrakcyjnie prezentuje się na zdjęciach i na żywo.

Szybko dochodzi do transakcji, pieniądze wpływają na Twoje konto  i możesz zrealizować swoje plany.

Pokażę Ci  jak w kilku prostych krokach samodzielnie, na podstawie moich wskazówek poprawić wygląd mieszkania, kupić niezbędne dekoracje i na co zwrócić uwagę (co będzie kluczowe dla kupujących).

Przygotujesz w ten sposób swoją nieruchomość do sesji lub do wirtualnego spaceru.

Właśnie tak – od dobrego ogłoszenia rozpoczyna sie proces sprzedaży lub wynajęcia.

Co zyskasz?

Wysprzątane, udekorowane mieszkanie GOTOWE do pokazywania zainteresowanym osobom.

ZDJĘCIA nieruchomości – możesz  użyć w ogłoszeniu prywatnym, możesz wysłać do biura nieruchomości (jeśli zdecydujesz się na taką współpracę).

Gotowe listy zakupowe oszczędzają dużo CZASU.

Korzystasz z pomocy doświadczonej STYLISTKI wnętrz – efekt będzie super!

Wiem jak kupić EFEKTOWNE dekoracje NIEDROGO. Podpowiem sprytne rozwiązania, zdradzę tricki dekoratorskie … wykorzystaj to.

Moje realizacje:

Nazywam się

Agata Witkowicz

i jestem homestagerką.

Remontuję, dekoruję, przestawiam, mebluję, sprzątam, stylizuję. -;) Nawet zdalnie, w czasie konsultacji online, możesz skorzystać z pomocy profesjonalnego homestagera.

Stworzyłam Zdalne Pogotowie Stagingowe, by pomóc osobom, które muszą pilnie sprzedać lub wynająć mieszkanie. Samodzielnie, pod moim okiem możesz poprawić wizerunek nieruchomości i znacząco zwiększyć swoje szanse na szybką, udaną transakcję.

Opinie moich Klientów:

“Po konsultacjach dostałem długą listę. Nie było łatwo, trzy dni wytężonej pracy. Efekt? Mieszkanie, które próbowałem sprzedać przez naprawdę długi czas po metamor – fozie znalazło klienta po tygodniu. Serdecznie polecam. Cuda się tu dzieją!”

Krzysztof

“Panią Agatę Witkowicz poznałam przy okazji sprzedaży nieruchomości. Przygotowała i przedstawiła lokal w sposób budzący mój podziw.”

Barbara

“Polecam usługi Pani Agaty, która przygotowywala moje dwa mieszkania przed wynajęciem. W jednym z projektów dodatkowo wykonane były drobne prace remontowe oraz zakup części mebli przez panią Agatę.
Pełny profesjonalizm! Polecam w 100%.”

Agnieszka

Ile kosztuje usługa Zdalnego Pogotowia?

Spotkanie online oraz gotowe

wskazówki i listy zakupowe z linkami do sklepów.

Wsparcie mailowe w czasie zakupów i

ułożenia dekoracji (stylizacji).

Cena nie obejmuje wykonania

sesji zdjęciowej ani wirtualnego spaceru.

1 pokojowe mieszkanie

2 pokojowe mieszkanie

3 lub 4 pokojowe mieszkanie

dom

Napisz do mnie. Podaj lokalizację, wielkość mieszkania. Wyślę w odpowiedzi wszystkie szczegóły!

Secured By miniOrange